18. listopadu 2017 ve 20:00 - Ostrava - NKP Důl Hlubina – Staré koupelny (předskokani Tata/Bojs na turné Futuretro 2017)
16. listopadu 2017 ve 20:00 - Jablonec nad Nisou - Eurocentrum (předskokani Tata/Bojs na turné Futuretro 2017)
1. listopadu 2017 ve 22:00 - Praha - Meet Factory (afterparty po premiéře filmu Lajka)
24. října 2017 v 19:30 - Praha - Malostranská Beseda
23. září 2017 v 18:00 - Praha - školka Červený vrch
15. září 2017 v 19:00 - Klatovy - Café Jednorožec (spolu s 'Přetlakem věku')
13. září 2017 v 19:00 - Praha - Kobzova střecha Lucerny (spolu s Ondřejem Galuškou)
2. srpna 2017 v 19:30 - Praha - Malostranská Beseda
7. července 2017 v 19:00 - Karlovy Vary - Mezinárodní filmový festival
16. června 2017 v 19:00 - Peruc u Loun (festival Vývrtka)
30. května 2017 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu (tradičně pod širým nebem)
14. května 2017 v 18:00 - Praha - Anežský klášter (pro dospělé)
14. května 2017 ve 14:00 - Praha - Anežský klášter (pro děti)
12. května 2017 ve 20:00 - Pardubice - divadlo 29
21. dubna 2017 ve 20:00 - Veverská Bítýška - sálek ZUŠ (pro děti)
21. dubna 2017 ve 20:00 - Brno - Stará Pekárna
20. dubna 2017 v 9:30 - Veverská Bítýška - sálek ZUŠ
24. března 2017 v 19:00 - Paris [FR] - Paris-Prague jazz club (doprovodný program výstavy Bohuslav Reynek, Don Quijote v Petrkově)
21. března 2017 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda    E-MAIL
9. března 2017 ve 21:30 - Praha - Zázemí (Bartolomějská ulice) (festival DAMU Nablízko)
23. února 2017 ve 22:00 - Praha - U Rafa (spolu s Přetlakem věku)
14. ledna 2017 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda (spolu se Střídmými klusáky v kulisách višní)
20. prosince 2016 ve 21:30 - Praha - Palác Akropolis (vánoční besídka)
17. prosince 2016 - Teplice - Hvjezda (společně s Kosmickým Žirafáčem a Čistírnou pokaždé jinak)
15. prosince 2016 - Liberec - Experimentální studio (společně s Anežkou Cvejnovou)
8. prosince 2016 - Praha - Café v lese
18. listopadu 2016 - Brno - Stará Pekárna
10. listopadu 2016 - Olomouc - Jazz Tibet Club
9. listopadu 2016 - Hranice na Moravě - Zámecký klub
7. listopadu 2016 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda
21. října 2016 v 19:00 - Ostrava - klub Parník (literární přehlídka ProtimluvFest)
1. října 2016 v 19:30 - Rataje nad Sázavou - Pirkštejn (první koncert s Jardou Nogou)
30. srpna 2016 ve 21:40 - Praha - Letní Letná
27. srpna 2016 ve 20:00 - Pacov - zahrada pacovského zámku (festival Pacovský poledník)
16. června 2016 ve 20:30 - Praha - U Rafa (rozlučka s Tomášem, druhé podání)
25. května 2016 v 19:30 - Praha - U Kaštanu (rozlučka s Tomášem pod širým nebem)    E-MAIL
14. května 2016 ve 20:00 - Praha - Habrovka (svatba Tomáše a Elišky)
7. května 2016 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda
5. dubna 2016 ve 20:20 - Praha - Nová scéna ND (předávání cen Magnesia Litera)
1. dubna 2016 ve 20:00 - Praha - Obchodní akademie Karlín (acoustic set)
21. prosince 2015 ve 21:45 - Praha - Palác Akropolis (vánoční besídka)
20. prosince 2015 - Praha - Divadlo Na prádle (16:00 Klukoviny 20:00 vánoční koncert)
30. listopadu 2015 ve 20:00 - Brno - Stará Pekárna
23. listopadu 2015 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda
21. listopadu 2015 - České Budějovice - klub Velbloud (festival Budějovický manifest)
15. listopadu 2015 v 17:00 - Praha - Vila Štvanice (Klukoviny v rámci festivalu VILOmeniny)
13. listopadu 2015 - Liberec - Experimentální studio (společně se sborem Akcent - speciální One Mic Set)
17. října 2015 - Brno - Kabinet múz (Křest CD Jiří Bulis Hommage)
15. října 2015 v 19:00 - Hradec Králové - Divadlo Drak
10. října 2015 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu
8. října 2015 v 19:00 - Praha - Ponrepo (Kabaret Ponrepo Bulisovi)
2. října 2015 v 16:00 - Tábor - sýpka (Klukoviny v rámci festivalu TaBook)
29. srpna 2015 v 19:00 - Liberec - altánek v Lidových sadech (Frozen festival)
27. srpna 2015 v 19:00 - Klatovy - Café Jednorožec (spolu s 'Přetlakem věku')
8. června 2015 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda
16. května 2015 v 17:30 - Libčice - kostel (sborový festival Otevřená zahrada)
7. května 2015 ve 20:00 - Lysá nad Labem - klub Patro
1. května 2015 ve 13:30 - Olomouc - Horní náměstí (Ekologické dny - Ekojarmark)
25. dubna 2015 v 15:00 - Veselí nad Moravou - zámecký park (Hrátky v parku)
16. dubna 2015 ve 20:00 - Praha - Dobeška
16. dubna 2015 v 17:30 - Praha - Dobeška
21. března 2015 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu
21. března 2015 v 15:00 - Praha - U Kaštanu (Klukoviny)
15. března 2015 v 9:00 - Praha - Kavčí Hory (klipy do Planety Yó)
20. února 2015 ve 20:30 - Dobříš - kulturní dům (spolu s 'Oswaldem Schneiderem')
27. ledna 2015 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda
24. ledna 2015 v 17:00 - Kralupy - KD Vltava (festival Lednový underground)
21. prosince 2014 - Praha - Divadlo Na prádle (16:00 Klukoviny 20:00 vánoční koncert)    E-MAIL
18. prosince 2014 ve 20:00 - Brno - Stará Pekárna
9. listopadu 2014 ve 14:00 - Praha - studio Alta
6. listopadu 2014 ve 20:00 - Valašské Meziříčí - S-klub
6. listopadu 2014 v 10:00 - Přerov - Městský dům
2. listopadu 2014 v 19:30 - Praha - Palác Akropolis (narozeninový koncert - 20 let)
9. října 2014 ve 20:00 - Praha - Klubovna
7. října 2014 v 18:00 - Praha - divadlo Minor (Klukoviny)
4. října 2014 ve 20:00 - Olbramov u Stříbra - koncert po dvaceti letech
21. září 2014 v 17:00 - Praha - studio Alta (3x během dvou dnů)
19. září 2014 v 15:00 - Praha - Lysolaje - škola JdaC
15. září 2014 v 19:00 - Praha - školka Červený vrch
6. září 2014 v 18:00 - Krásetín - hostinec U kuchařů
4. září 2014 v 19:00 - Praha - Vyšehrátky
4. září 2014 v 16:00 - Praha - Vyšehrátky (Klukoviny)
30. srpna 2014 ve 20:00 - Liberec - altánek v Lidových sadech (Frozen festival)
29. srpna 2014 v 19:20 - Fryšták - farní zahrada (festival Fryštácký malý svět)
8. srpna 2014 v 19:00 - Turnov - Turnovské kulturní léto
7. srpna 2014 ve 21:00 - Praha - Malostranská Beseda    E-MAIL
6. srpna 2014 ve 20:00 - Břeclav - U Kapra (Hudební středy)
28. června 2014 ve 22:00 - Luhačovice - sokolovna (festival Luhovaný Vincent)
24. června 2014 ve 20:00 - Praha - kavárna Neustadt (s Ondikem)
16. června 2014 v 16:30 - Praha - školka Červený vrch
9. června 2014 v 16:30 - Praha - školka Barrandov
7. června 2014 ve 14:30 - Odlochovice - zámek (festival Popenec)
29. května 2014 v 19:30 - Brno - Kociánka
29. května 2014 v 15:00 - Brno - Kociánka (Klukoviny)
27. května 2014 v 9:30 - Praha - divadlo Minor (Klukoviny)
14. května 2014 ve 21:00 - Praha - U Rafa (spolu s OTK a Přetlakem věku)
11. května 2014 ve 13:00 - Milovice - Mirákulum
10. května 2014 v 19:00 - Horní Jiřetín (festival Erzfest)
3. dubna 2014 ve 20:00 - Praha - Dobeška
3. dubna 2014 v 17:30 - Praha - Dobeška
26. března 2014 ve 20:30 - Olomouc - Jazz Tibet Club
5. března 2014 ve 20:00 - Brno - Stará Pekárna
20. února 2014 v 19:30 - Praha - U Kaštanu
29. ledna 2014 - Praha - Dejvické divadlo (3x Klukoviny (9:30,11:00,17:30))
24. ledna 2014 ve 20:30 - Pardubice - divadlo 29 (záskok Ondik Pečenka)
16. ledna 2014 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda (spolu se 'Střídmými klusáky v kulisách višní')
17. prosince 2013 - Praha - Divadlo Na prádle (17:00 Klukoviny 20:00 vánoční koncert)
13. prosince 2013 v 19:30 - Liberec - Experimentální studio
4. prosince 2013 ve 20:30 - Brno - Kabinet múz
3. prosince 2013 v 19:30 - Olomouc - Divadlo hudby
29. listopadu 2013 ve 20:00 - Beroun - Jiná káva
21. listopadu 2013 ve 21:00 - Plzeň - Anděl Café
15. listopadu 2013 ve 20:00 - Frýdlant v Čechách - kulturní dům
12. listopadu 2013 - Praha - divadlo Minor (Klukoviny 2x)
30. října 2013 v 19:30 - Praha - Palác Akropolis (křest CD Lovu zdar)    E-MAIL
18. října 2013 ve 21:45 - České Budějovice - Velbloud club&café
26. září 2013 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu
14. června 2013 ve 21:00 - Holostřevy - u bývalé fary (festival Holostok)
13. června 2013 ve 14:00 - Brno (Klukoviny)
11. června 2013 - Praha - Dejvické divadlo (3x Klukoviny (10:00,11:30,17:30))
8. června 2013 v 16:00 - Černilov u Hradce Králové - zahrada za bývalou farou
1. června 2013 v 19:15 - Praha - Na slamníku (20. narozeniny Dejvického divadla)
1. června 2013 v 17:00 - Roztoky u Prahy - u zámečku (festival Zámeček)
8. května 2013 v 17:00 - Semily - za Waldorfskou školou
26. dubna 2013 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda    E-MAIL
9. dubna 2013 v 10:00 - Sezimovo Ústí - kulturní dům (Klukoviny)
28. března 2013 v 10:00 - Říčany - školka Srdíčko (Klukoviny)
20. března 2013 ve 14:00 - Praha - Divadlo v Celetné
5. března 2013 ve 20:00 - Praha - Dobeška
21. února 2013 ve 20:30 - Praha - U Rafa (spolu s OTK)
27. ledna 2013 v 19:30 - Liberec - Experimentální studio
27. ledna 2013 v 17:00 - Liberec - Experimentální studio
24. ledna 2013 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu
10. prosince 2012 ve 20:00 - Brno - Stará Pekárna (vánoční koncert)
1. prosince 2012 ve 20:00 - Praha - Divadlo Na prádle (vánoční koncert)
30. listopadu 2012 v 10:00 - Praha - divadlo v Dlouhé (výchovný koncert)
28. listopadu 2012 v 18:00 - Praha - Divadlo Na prádle (Seifertova vernisáž)
14. listopadu 2012 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda
9. listopadu 2012 ve 21:00 - Loket - hrad (festival První vítání zimy)
13. října 2012 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu
13. října 2012 v 15:00 - Praha - U Kaštanu
21. září 2012 v 15:30 - Praha - Bohnice (festival 'Babí léto')
31. srpna 2012 ve 20:00 - Litomyšl - klub Kotelna
3. srpna 2012 ve 23:15 - Telč - zámecká konírna (festival Prázdniny v Telči)
3. srpna 2012 ve 14:30 - Telč - náměstí (festival Prázdniny v Telči)
22. července 2012 v 16:30 - Přerov - areál Ornitologické stanice Muzea Komenského
21. června 2012 ve 22:30 - Praha - PopoCafePetl
21. června 2012 v 18:00 - Roztoky u Prahy - Levý Hradec (zahradní slavnost)
20. června 2012 v 19:30 - Liberec - Experimentální studio
16. června 2012 v 17:00 - Tábor - náměstí Mikuláše z Husi (Baobabí léto)
4. června 2012 ve 20:30 - Brno - Stará Pekárna
1. června 2012 ve 22:30 - Praha - loď Tajemství
11. dubna 2012 v 19:30 - Praha - Palác Akropolis (narozeninový koncert s hostem)
27. března 2012 v 19:45 - České Budějovice - Klub Horká vana
24. března 2012 v 15:00 - Praha - Kampa (slavnost Kampa střed světa)
5. března 2012 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda    E-MAIL
19. ledna 2012 ve 20:00 - Praha - Dobeška (uvedení nového webu)
19. ledna 2012 v 17:00 - Praha - Dobeška (představení "Klukoviny")
14. prosince 2011 ve 20:00 - Brno - Stará Pekárna (vánoční klasika)
11. prosince 2011 ve 20:00 - Praha - Divadlo Na prádle (vánoční koncert pro dospělé)
11. prosince 2011 v 17:00 - Praha - Divadlo Na prádle (křest CD "Klukoviny")
2. prosince 2011 ve 20:00 - Beroun - Jiná káva
26. listopadu 2011 - Daňkovice u Sněžného
24. listopadu 2011 ve 21:00 - Plzeň - Anděl Café
11. listopadu 2011 - Valašské Meziříčí - M-klub (Festival poezie)
10. listopadu 2011 - Olomouc - Jazz Tibet Club
24. října 2011 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda
23. října 2011 ve 13:30 - Praha - divadlo Minor (festival Struny podzimu - dětský program)
1. října 2011 ve 20:00 - Brno - Fléda (benefiční koncert pro Ligu lidských práv)
22. září 2011 - Praha - U Kaštanu
5. září 2011 - Praha - Vyšehrátky
2. září 2011 v 19:00 - Železný Brod - Běliště    E-MAIL
15. června 2011 - Prostějov (Wolkerův)
11. června 2011 - Česká Lípa (festival Všudybud)
10. června 2011 - Nové Město na Moravě (festival Sbírka motýlů)
4. června 2011 - Chomutov - Městské divadlo
31. května 2011 v 19:30 - Liberec - Experimentální studio (křest CD sboru Akcent)
11. května 2011 - Praha - akce Cihla
14. dubna 2011 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda    E-MAIL
8. února 2011 ve 20:00 - Praha - U Rafa (oslava narozenin Viktora a Hm...)
13. ledna 2011 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu
20. prosince 2010 ve 20:00 - Brno - Stará Pekárna (vánoční koncert)
16. prosince 2010 ve 20:00 - Praha - Divadlo Na prádle    E-MAIL
22. listopadu 2010 - Praha - Vagón (spolu se Střídmými klusáky v kulisách višní)
16. listopadu 2010 v 19:30 - Liberec - Experimentální studio
8. listopadu 2010 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda    E-MAIL
4. listopadu 2010 ve 20:00 - Olomouc - Jazz Tibet Club
28. října 2010 ve 20:00 - Plzeň - Anděl Café (festival Animánie)
15. října 2010 ve 20:00 - Praha - Dobeška (nevánoční koncert)
10. července 2010 ve 21:00 - Veselí nad Moravou - zámecký park (Multifestival Svátek bláznů)
8. července 2010 ve 22:00 - Sobotka - zahrada Šrámkova domu nebo Městské divadlo (Šrámkova Sobotka)
19. června 2010 ve 22:00 - Točník - hrad (festival 'Slunkatoč')
18. června 2010 ve 20:20 - Polička (festival Colour Meeting)
10. června 2010 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu
7. června 2010 ve 20:30 - Praha - Dejvické divadlo (Samuráj, festival dramatu jednoho herce, poloakustický set, gastropop)
15. května 2010 - Praha - Lysolaje - Housle (Slavnost květů)
1. května 2010 - Olomouc - Horní náměstí (Ekologické dny - Ekojarmark)
15. dubna 2010 ve 20:00 - Praha - Dobeška (spolu s ASPM)    E-MAIL
20. března 2010 - Praha - Kampa (slavnost Kampa střed světa)
18. března 2010 ve 20:00 - Praha - U Rafa
18. února 2010 v 19:30 - Praha - Divadlo Na prádle
22. prosince 2009 ve 20:00 - Brno - Stará Pekárna (vánoční koncert splněných přání)
12. prosince 2009 - Praha - La Fabrika (vánoční koncert splněných přání)    E-MAIL
11. prosince 2009 - Liberec - Experimentální studio
25. listopadu 2009 ve 20:00 - Olomouc - Jazz Tibet Club
17. listopadu 2009 v 18:30 - Praha - Václavské náměstí pod ocasem (happening inventury demokracie)
12. listopadu 2009 ve 20:00 - Praha - Dobeška
11. listopadu 2009 ve 21:00 - Plzeň - Anděl Café (opět s 'Doubravánkem')
6. listopadu 2009 ve 21:00 - České Budějovice - Velbloud club&café (Budějovický manifest)
19. září 2009 - Prusiny u Plzně (festival Prkule)
17. září 2009 - Praha - U Kaštanu
12. září 2009 ve 14:30 - Praha - Bohnice (Babí léto v psychiatrické léčebně)
5. září 2009 v 16:30 - Mníšek pod Brdy - restaurace Sokolovna (festival Štrůdl)
29. srpna 2009 v 16:00 - Lázně Bohdaneč - areál koupaliště (festival On The Road)
28. srpna 2009 - Velehrad - vedle barokní baziliky
1. srpna 2009 - Tasov (festival Beseda u Bigbítu)
29. července 2009 ve 22:00 - Uherské Hradiště - Kolejní nádvoří (Letní filmová škola)
11. července 2009 v 17:00 - Pacov - nádvoří pacovského zámku (festival Pacovský poledník)
21. června 2009 - Lille [FR]
16. června 2009 v 19:00 - Praha - Žižkovský vrch Parukářka (Euro Connections)
13. června 2009 - Roztoky u Prahy (Festival Rozkřik)
6. června 2009 - Praha - Festival Habrovka
23. května 2009 - Přibyslav - Vícebarevný filmový klub
1. května 2009 ve 12:00 - Olomouc - Horní náměstí (Ekologické dny - Ekojarmark)
30. dubna 2009 - Valašské Meziříčí - M-klub
21. dubna 2009 - Praha - Dobeška    E-MAIL
28. března 2009 - Nížkovice - hospoda (Vítání jara se Slávkem Janouškem a jeho hosty)
4. března 2009 - Praha - La Fabrika (spolu s wrghaPOWU)    E-MAIL
6. února 2009 ve 12:00 - Ostrov - kulturní dům (výchovný koncert pro gymnázium, Filipovu Alma Mater)
29. ledna 2009 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu
15. prosince 2008 ve 20:00 - Brno - Stará Pekárna
13. prosince 2008 v 19:30 - Praha - Divadlo Na prádle (vánoce s 'Doubravánkem')
26. listopadu 2008 ve 20:00 - Olomouc - Jazz Tibet Club
24. listopadu 2008 v 19:30 - Praha - Palác Akropolis (křest nového CD)    E-MAIL
20. listopadu 2008 - Liberec - Experimentální studio
17. listopadu 2008 ve 21:00 - Praha - divadlo Y (festival CUTE dramatiky)
30. října 2008 ve 20:00 - Praha - Dobeška    E-MAIL
29. října 2008 ve 21:00 - Plzeň - Anděl Café ( opět s 'Doubravánkem')
6. října 2008 - Praha - Viola (poetický večer)
25. září 2008 - Praha - U Kaštanu
20. září 2008 ve 21:00 - Nahořany u Volyně - Hospoda Pod kapličkou
5. září 2008 v 19:30 - Točník - hrad (oslava 25 let existence skupiny Oswald Schneider)    E-MAIL
30. srpna 2008 ve 13:00 - Žďár nad Sázavou - areál zámku
20. července 2008 v 16:30 - Přerov - areál Ornitologické stanice Muzea Komenského    E-MAIL
20. července 2008 v 11:30 - Boskovice (festival společnosti Unijazz)
21. června 2008 v 17:00 - Lysá nad Labem - v uličkách pod zámkem (Setkání na Labi aneb Lyský Montmartre)
30. května 2008 ve 21:00 - Brno - METRO MUSIC RESTAURANT
29. května 2008 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu
24. května 2008 - Frýdek (Slezsko) - farní zahrada (festival sv.Jan session)
23. května 2008 v 18:00 - Javorník - divadlo
1. května 2008 ve 14:30 - Olomouc - Horní náměstí (Ekologické dny - Ekojarmark)
29. dubna 2008 v 19:00 - Louny - Divadlo Vrchlického
9. dubna 2008 ve 20:00 - Praha - Delta (úplně poslední koncert Hm... na Deltě)    E-MAIL
27. března 2008 ve 20:00 - Pardubice - divadlo 29 (Hudební magazín Neon nebo zde přes internet)
18. března 2008 v 10:00 - Kralupy - KD Vltava (koncert pro gymnázium)
13. února 2008 - Praha - Palác Akropolis    E-MAIL
8. února 2008 - Holešov (Drive club)
7. února 2008 - Brno - Stará Pekárna
20. prosince 2007 ve 21:00 - Plzeň - Anděl Café (opět s 'Doubravánkem')
13. prosince 2007 ve 20:30 - Praha - Delta (vánoce s 'Doubravánkem')    E-MAIL
12. prosince 2007 ve 20:00 - Točník - Kafé Bar Bárka
1. prosince 2007 v 15:15 - Blansko (festival V 1 DOMĚ 07)
27. listopadu 2007 ve 12:00 - Přerov - Městský dům (druhý koncert pro střední školy)
27. listopadu 2007 v 10:00 - Přerov - Městský dům (jeden koncert pro střední školy)
26. listopadu 2007 ve 20:00 - Olomouc - U-klub
9. listopadu 2007 ve 20:00 - Praha - Divadlo Na prádle (spolu se Slávkem Janouškem)    E-MAIL
12. října 2007 ve 20:00 - České Budějovice - Klub Solnice
5. října 2007 - Praha - U Kaštanu
3. října 2007 ve 20:00 - Ostrava - Templ
3. října 2007 v 10:00 - Opava (výchovný koncert pro SŠ)
2. října 2007 v 19:00 - Opava (50. ročník festivalu Bezručova Opava)    E-MAIL
15. září 2007 v 19:30 - Plasná u Kardašovy Řečice - statek sdružení Proutek (festival Zachraňte se!)
14. září 2007 ve 21:30 - Kutná Hora (festival Ortenova Kutná Hora)
25. srpna 2007 v 17:00 - Mikulov - amfiteátr (festival Eurotrialog)
24. srpna 2007 ve 20:00 - Lázně Bohdaneč - areál koupaliště (festival On The Road)
28. července 2007 ve 23:00 - Telč - klub Nokturno (festival Prázdniny v Telči)
14. července 2007 v 17:00 - Pacov - nádvoří pacovského zámku (festival Pacovský poledník)
2. června 2007 v 18:00 - Liberec - Experimentální studio (vyhlášení vítězů literární soutěže)
31. května 2007 - Praha - U Kaštanu    BANNER    E-MAIL
15. května 2007 ve 20:00 - Olomouc - Té & café Kratochvíle    BANNER    E-MAIL
7. května 2007 v 18:45 - Brno - studio Typos (v pořadu Namoll na Čt - živě)
3. května 2007 v 19:20 - České Budějovice - Piaristické náměstí (Majáles)
23. dubna 2007 - Uherské Hradiště - Kino Hvězda (výchovný koncert pro SŠ)
22. dubna 2007 v 19:30 - Uherské Hradiště - Klub Mír    E-MAIL
11. dubna 2007 ve 20:30 - Praha - Delta (zazněly i hodně staré věcičky...)    E-MAIL
10. dubna 2007 - Liberec - Experimentální studio
8. března 2007 v 19:00 - Praha - Kulturní centrum Zahrada    BANNER    E-MAIL
1. března 2007 - Ostrava - Boomerang    BANNER    E-MAIL
9. února 2007 - Teplice - Krušnohorské divadlo (ples gymnasia)
30. ledna 2007 ve 20:00 - Brno - Stará Pekárna    E-MAIL
30. ledna 2007 v 11:00 - Konice u Prostějova (výchovný koncert pro SŠ)
27. ledna 2007 ve 20:00 - Praha - Divadlo Na prádle    E-MAIL
19. ledna 2007 v 11:00 - Nový Jičín - Beskydské divadlo (výchovný koncert pro SŠ)
18. ledna 2007 ve 20:00 - Valašské Meziříčí - M-klub
21. prosince 2006 ve 20:00 - Brno - Fléda (jako hosté 'Tatabojs')
13. prosince 2006 ve 20:00 - Praha - Delta (vánoce s 'Doubravánkem')    E-MAIL
12. prosince 2006 ve 21:00 - Plzeň - Anděl Café (opět s 'Doubravánkem')
8. prosince 2006 ve 21:00 - Příbram - Junior klub
21. listopadu 2006 v 19:30 - Praha - Palác Akropolis (se 'Skandovat Oranž')
14. listopadu 2006 - Olomouc - U-klub (výchovný koncert pro SŠ)
13. listopadu 2006 ve 20:00 - Olomouc - U-klub
11. listopadu 2006 v 19:00 - Týn nad Vltavou - Čihovice - Špejchar Klub
17. října 2006 ve 21:00 - Praha - Lucerna Music Bar (spolu s Longital)    BANNER
22. září 2006 ve 12:00 - Praha - před Veletržním palácem (HUdební VELetrh - Stan stage)
20. září 2006 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu
16. září 2006 v 19:00 - Praha - Smetanovo nábřeží (Den bez aut 2006)
29. července 2006 v 15:30 - Hrachovec u Valmezu (festival Hrachovka)    E-MAIL
28. července 2006 v 18:00 - Svätý Jur [SK] (festival 'Rámus')
25. července 2006 ve 21:00 - České Budějovice - nádvoří radnice (Radniční léto)
14. července 2006 v 19:30 - Praha - Střelecký ostrov (spolu s 'FruFru', ale nedorazili)
1. června 2006 ve 20:00 - Přerov - klub Teplo, Horní náměstí 9    BANNER    E-MAIL
11. května 2006 ve 20:00 - Praha - Delta (záhadný koncert)
4. května 2006 ve 21:00 - České Budějovice - Piaristické náměstí (Majáles)
27. dubna 2006 v 19:30 - Liberec - Experimentální studio (úplně sami)
26. dubna 2006 ve 20:00 - Plzeň - nádraží Jižák
19. dubna 2006 v 19:30 - Praha - Palác Akropolis (spolu s 'Eggnoise')    BANNER    E-MAIL
24. března 2006 ve 22:00 - Assen [NL] (festival Pražské jaro)
16. března 2006 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu (spolu se skupinou 'Květy')
4. března 2006 ve 24:00 - Teplice - Krušnohorské divadlo (ples konzervatoře)
24. února 2006 v 19:30 - Praha - Divadlo Na prádle
19. ledna 2006 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda (spolu s 'Nedbalými Dráčky')    BANNER    E-MAIL
16. prosince 2005 ve 20:00 - Praha - Delta (vánoce s 'Doubravánkem')    BANNER    E-MAIL
9. prosince 2005 ve 20:00 - Brno - Stará Pekárna
1. prosince 2005 ve 20:00 - Plzeň - kavárna Jabloň
21. listopadu 2005 v 8:30 - Přerov - Městský dům (výchovný koncert pro SŠ)
20. listopadu 2005 v 19:30 - Přerov - Městský dům (festival poezie 'Nebe počká')
19. listopadu 2005 ve 20:00 - Ostrava - areál Benátky (spolu s 'Ma Malör')
24. října 2005 ve 20:30 - Praha - Malostranská Beseda (konečně sami)
22. října 2005 v 19:30 - Polevsko u Nového Boru (festival Smrt Krásných Stromků)
29. září 2005 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu
18. září 2005 - Praha - koupaliště Veselík v Divoké Šárce (Vícežánrová přehlídka 'Divoký Šárka')
10. září 2005 ve 20:00 - Valašské Meziříčí - M-klub (spolu se skupinou 'Květy')
28. srpna 2005 - Praha - Baráčnická Rychta (soukromá svatba)
27. srpna 2005 v 18:20 - Lázně Bohdaneč - areál koupaliště (festival Kalkatafest)
14. července 2005 ve 21:00 - Boskovice (festival společnosti Unijazz)
23. června 2005 ve 20:00 - Praha - Delta (spolu s 'Cymbelínem')    BANNER    E-MAIL
18. června 2005 v 18:00 - Spálov u Hranic na Moravě (festival MAF)
1. června 2005 ve 20:00 - Plzeň - kavárna Jabloň    E-MAIL
31. května 2005 ve 22:00 - Praha - Karlín - Studio 'A' Českého rozhlasu (živý koncert)
26. května 2005 ve 20:00 - Praha - U Rafa    E-MAIL
20. května 2005 ve 22:30 - Praha - Divadlo v Celetné (Mejdan s ochutnávkou Staropramenného piva)    BANNER    E-MAIL
10. května 2005 ve 20:00 - Olomouc - U-klub
6. května 2005 ve 20:30 - Nymburk - foyer Hálkova divadla (spolu s 'Léčbou neklidem')
29. dubna 2005 - Dobříš - kulturní dům (spolu s 'Oswaldem Schneiderem')
25. dubna 2005 - Praha - Městská knihovna (předávání cen Magnesia Litera živě na Čt2)
21. dubna 2005 - Praha - Malostranská Beseda (festival pisničkářů pořádaný Janem Burianem)
19. dubna 2005 - Praha - Futurum (spolu s Jiřím Schmitzerem a 'Neřež')
9. dubna 2005 - Praha - Kavčí Hory (Noc s Andělem - živě na Čt2)
9. března 2005 - Praha - NoD (večeře v závodní jídelně)    BANNER
25. února 2005 - Praha - kavárna Páté patro (Praha 2, Křemencova ulice (Lingua Viva))
18. února 2005 - Liberec - Experimentální studio (jako hosté 'Jarret'u)
20. ledna 2005 - Praha - U Kaštanu (komorní koncert ve třech)    E-MAIL
17. prosince 2004 - Praha - Delta (vánoce s 'Doubravánkem')
16. prosince 2004 - Brno - Stará Pekárna (vánoční křest desky v Brně)
4. prosince 2004 - Nymburk (Bestiválek - 3. pokračování)
13. listopadu 2004 - Konice u Prostějova (křest na Moravě v komorním složení)
4. listopadu 2004 - Plzeň - kavárna Jabloň (křest CD 'Oběd' (pivem))
22. října 2004 - Praha - Delta (křest CD 'Oběd')    BANNER
25. září 2004 - Praha - U Kaštanu (generálka na křest desky)
17. září 2004 - Praha - Bohnice (festival 'Babí léto')
31. července 2004 - Hrachovec u Valmezu (festival Hrachovka)
24. července 2004 - Svojanov u Poličky (festival 'Hrad Rockfest')
26. června 2004 - Mariánské Lázně (festival Krásná země)
21. května 2004 - Praha - Žižkov (festival 'Žižkovská smršť')
14. května 2004 - Praha - Delta
13. května 2004 - Olomouc - U-klub (festival 'Přesahy')
16. dubna 2004 - Plzeň - kavárna Lógr
23. března 2004 - Olomouc - U-klub
19. března 2004 - Praha - Palác Akropolis
29. ledna 2004 - Praha - U Kaštanu    BANNER
19. prosince 2003 - Praha - Delta (vánoce s 'Doubravánkem')    BANNER    E-MAIL
5. listopadu 2003 - Praha - Palác Akropolis
4. listopadu 2003 - Olomouc - U-klub
29. října 2003 - Plzeň - kavárna Lógr
27. září 2003 - Brno - Stará Pekárna (spolu s 'Oswaldem Schneiderem')
18. září 2003 - Praha - U Kaštanu
23. srpna 2003 - Pacov (festival Pacovský poledník)
22. srpna 2003 - Litomyšl - náměstí
18. července 2003 - Boskovice (festival společnosti Unijazz)
26. června 2003 - Plzeň - kavárna Jabloň
18. června 2003 - Praha - U Rafa (spolu s 'Doubravánkem')
13. června 2003 - Liberec - Experimentální studio (jako hosté 'Jarret'u)
10. června 2003 - Brno - radnice (spolu s 'Cymbelínem')
15. května 2003 - Praha - Delta (spolu se 'Skandovat Oranž')    E-MAIL
14. května 2003 - Olomouc - U-klub
10. května 2003 - Jablonec - Pod Rampou
6. května 2003 - Praha - Švandovo divadlo (jako host na křtu 'Bratrstva kočičí pracky')
26. dubna 2003 - Praha - A studio Rubín
11. dubna 2003 - Dobříš - kulturní dům (spolu s 'Oswaldem Schneiderem')
10. dubna 2003 - Praha - U Kaštanu
13. března 2003 - Praha - Rock-café (Chillout maturitního plesu)
6. března 2003 - Praha - kavárna Indigo (u příležitosti srocení architektů)
27. února 2003 - Karlovy Vary - Paderewski (spolu s 'Tichem')
14. února 2003 - Žďár nad Sázavou
12. února 2003 - Plzeň - kavárna Jabloň
31. ledna 2003 - Praha - Delta    E-MAIL
25. ledna 2003 - Praha - U Rafa (spolu s 'Doubravánkem')
19. prosince 2002 - Brno - Stará Pekárna
10. prosince 2002 - Praha - A studio Rubín
3. listopadu 2002 - Praha - jazzclub v Železné
1. listopadu 2002 - Břeclav - Prostor (spolu s 'Oswaldem Schneiderem')
26. října 2002 - Jihlava - Mañana (festival dokumentárních filmů)
27. září 2002 - Praha - Delta (spolu s 'Lukášem Kutou' a jeho houslemi)    BANNER
31. srpna 2002 - Točník - hrad
23. června 2002 - Praha - HanspaulFest
22. června 2002 - Točník - hrad (festival 'Slunkatoč')
21. června 2002 - Praha - squat 'U Medáků' (pršelo, jen se lilo)    E-MAIL
15. června 2002 - Spálov u Hranic na Moravě (festival MAF)
12. června 2002 - Praha - Delta (křest CD 'Oswalda Schneidera')
29. května 2002 - Brno - Stará Pekárna (natáčení pořadu ČT)
16. května 2002 - Praha - FAMU (festival 'Pavlač')
26. dubna 2002 - Praha - Delta (spolu s 'Léčbou neklidem')    E-MAIL
16. dubna 2002 - Ústí nad Labem - Doma
13. března 2002 - Ústí nad Labem - VŠ koleje
2. března 2002 - Praha - Delta (spolu s 'Moberg Ensemble')
10. února 2002 - Praha - jazzclub v Železné (spolu s 'Alvik')
20. prosince 2001 - Praha - Delta (spolu s 'Buchtami a loutkami')    E-MAIL
4. prosince 2001 - Praha - klubovna Argonautů (spojeno s diskusí o skupině 'Mig 21')
17. listopadu 2001 - Praha - Palác Akropolis (spolu s 'Toyen')
13. listopadu 2001 - Brno - Stará Pekárna
25. října 2001 - Plzeň - kavárna Inkognito
18. října 2001 - Praha - Delta (spolu s 'Alvik')
29. září 2001 - Mníšek pod Brdy - restaurace Sokolovna (festival Štrůdl)
27. září 2001 - Praha - squat 'U Medáků'
15. září 2001 - Praha - Bohnice (festival 'Babí léto')
14. září 2001 - Liberec - Experimentální studio
10. června 2001 v 17:00 - Praha - HanspaulFest (spolu s 'TataBojs', 'Southpaw', 'Sketa Fotr' a 'Pandemie')
11. května 2001 - Praha - Delta (křest CD skupiny 'Janota 1935', spolu s 'OTK')
6. dubna 2001 - Praha - V šuplíku
21. března 2001 v 19:00 - Praha - Muzeum populární hudby (koncert proti rasismu)
1. března 2001 - Praha - Delta (spolu s 'Álom')
19. ledna 2001 - Praha - Delta (spolu s 'Moberg Ensemble')
17. listopadu 2000 - Praha - Delta (spolu s 'Oswaldem Schneiderem')
31. října 2000 v 19:45 - Praha - U Kaštanu
13. září 2000 - Praha - Delta
25. června 2000 - Praha - Šlechtova restaurace (festival 'Cesta k dobré věci')
30. května 2000 ve 20:00 - Praha - U Kaštanu
12. května 2000 - Praha - Delta (spolu s 'Léčbou neklidem')
25. března 2000 - Praha - Delta (křest CD '...to by mohlo být zajímavé')
13. ledna 2000 - Praha - Delta (spolu s 'Oswaldem Schneiderem')
25. listopadu 1999 - Praha - Delta (spolu s 'Léčbou neklidem')
16. září 1999 - Praha - Delta (spolu s Martinem Hejnákem)
7. července 1999 - Olbramov u Stříbra (v hospodě)
25. března 1999 - Praha - jazzclub v Železné
21. února 1999 - Praha - jazzclub v Železné (spolu s divadlem 'Koňmo')
13. února 1999 - Praha - Delta (spolu s 'Majerovými brzdovými tabulkami')
21. prosince 1998 - Praha - U Rafa (spolu s 'Tatabojs' a 'Oswaldem Schneiderem')
17. prosince 1998 - Praha - Roxy (akce 'Cihla', spolu se 'Zuby Nehty', 'Kale', 'Čechomorem', 'DG 307)
26. listopadu 1998 - Praha - jazzclub v Železné
24. června 1998 - Praha - Delta (spolu s 'Pink Freud')
22. dubna 1998 - Praha - jazzclub v Železné (spolu s 'Oswaldem Schneiderem')
1. dubna 1998 - Praha - Delta (spolu s 'Deep Sweden')
27. března 1998 - Praha - U Rafa (natáčení TV '60')
7. března 1998 - Praha - jazzclub v Železné
3. prosince 1997 - Praha - U Rafa
7. listopadu 1997 - Praha - Delta (spolu s 'Oswaldem Schneiderem')
13. září 1997 - Chřibská (festival)
17. dubna 1997 - Praha - Klamovka (spolu s 'Jarabáky' a 'Billy a Kidem')
18. listopadu 1996 - Praha - 'U Panáků'
12. října 1996 - Olbramov u Stříbra (v hospodě)
10. února 1996 - Praha - Delta (spolu s 'Vltavou')
4. ledna 1996 - Praha - 'U Panáků'
14. prosince 1995 - Praha - psychiatrická léčebna na Karláku
18. července 1995 - Olbramov u Stříbra (v rámci tábora (s Líbou))
12. dubna 1995 - Praha - kulturní dům Novodvorská
5. března 1995 - Praha - Malostranská Beseda
9. února 1995 - Praha - sál 'u Piškota' na Hanspaulce
8. října 1994 - Olbramov u Stříbra (první koncert)